040 192 3106

Kuopion Huoltotrio

Ota meihin yhteyttä

Päivystys 24h
040 192 3106

Kiinteän verkon liittymästä 8,35 snt/puh + 6,00 snt/min. Matkaviestinverkon liittymästä 8,35 snt/puh + 17,17 snt/min.

Joni Kröger

Asiakaspalvelu

Asiakaspalvelu avoinna arkisin 8.30-15.00. Muina aikoina sopimuksen mukaan.

010 231 9762
asiakaspalvelu@huoltotrio.fi

Juha Kröger

Yrittäjä, Toimitusjohtaja

010 2319761
juha.kroger@huoltotrio.fi

Arto Mustonen

Yrittäjä, Tarjouslaskenta

010 231 9760
arto.mustonen@huoltotrio.fi

Esko Kröger

Yrittäjä, kiinteistönhoito

044 563 2364
esko.kroger@huoltotrio.fi

Juha Julkunen

Kiinteistönhoito

010 201 5988
juha.julkunen@huoltotrio.fi

Petri Miettinen

Kiinteistönhoito, konetyöt

010 231 9765
petri.miettinen@huoltotrio.fi

Harri Jäntti

Kiinteistönhoito, ulkoalueet

010 231 9771
harri.jantti@huoltotrio.fi

Juha Penttinen

Ilmanvaihto: Puhdistukset, säädöt ja asennukset

010 231 9772
juha.penttinen@huoltotrio.fi

Jaana Myöhänen

Siivous ja puhtaudenhallinnan asiantuntija

010 419 2125
jaana@huoltotrio.fi

Kuopion Huoltotrio Oy

Mestarinkatu 15B, 70700 Kuopio
Y-tunnus: 2279372-6

Laskutustiedot

Verkkolaskuosoite: 003722793726
Operaattori: Maventa Oy
Välittäjän tunnus: 003721291126 tai MAVENTA